Mariola


Dwie kotki, 3-miesięczna i jej mama, szukają domku. Obie są przytulankami. Mała zainteresowana jest wszystkimi pracami domowymi :-)
Nie boi się ludzi, z dorosłymi kotami chce się zaprzyjaźniać, nawet kiedy dorosły daje do zrozumienia, że to niemożliwe ;-) Doskonale da sobie radę w domu, gdzie są inne koty czy nawet bardzo małe dzieci, gdyż nie drapie, choć jest bardzo żywa to nie jest agresywna.
Nie nadaje się do mieszkania na dworze, bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem.
Szylkretowa mama lubi sobie pogadać :-) Nadal jednak obawia się obcych ludzi, chociaż z innymi kotami się dogaduje. Jest już po sterylizacji.
Od nowych współmieszkańców będzie potrzebowała trochę cierpliwości. Ma wielkie oczyska, jest pięknie umaszczona. No i ta śmieszna plamka na nosku!
Obie korzystają z kuwety, przy jedzeniu nie grymaszą. Dla małej jedzenie to wręcz sens życia :-)
Dziewczynki uwielbiają wspólne zabawy, idealnie byłoby gdyby trafiły do jednego domu. Choć osobno na pewno też się szybko zaaklimatyzują.

Kontakt w sprawie adopcji:

Jola 600-962-441Mariola prosi o spokojny dom. Okociła się pod krzakiem na osiedlu, w ziąb i deszcz. W domu długo nie mogła się oswoić, to głównie z obawy o dzieci.
Teraz jest rozpieszczoną kicią, uwielbiającą smyranie i drapanie. Dużo przy tym ma do powiedzenia. Zresztą przy każdej czynności (oprócz spania) ma dużo do powiedzenia.
Pięknie zjada wszystko co zaserwowane, korzysta z kuwety, jest wysterylizowana.
Zdjęcia nie oddają tego jak ta kocia jest piękna. Umaszczenie nie do podrobienia, sierść wreszcie nabrała połysku. No i te oczy… A jak pięknie potrafi usiąść! To ozdoba domu.
Od nowych opiekunów oczekuje zrozumienia i cierpliwości. Mimo, że oswojona, to nadal zauważam u niej napady lęku. Nie chce słyszeć o wychodzeniu na dwór, wyjście na balkon już jest naszym dużym sukcesem. Pierwszy raz, kiedy weszła sama na kolana to było wielkie przeżycie.
Na pewno minie trochę czasu, aż poczuje się pewniej w nowym domu. Ale z pewnością warto.

Kontakt w sprawie adopcji:

692 48 10 3426.01.2011r

Koteczka Mariolka znalazła swój dom.
Zamieszkała u Pani, która jest na rencie i cały swój wolny czas będzie jej poświęcać.
W domu mieszka też piesek, który kocha wszystkie zwierzęta.
Razem stworzyli Nową Szczęśliwą Rodzinę!