Dzidek- Koty listy piszą...:-)

"Czekałem na Ciebie!

Właśnie na Ciebie!


Chyba moje kocie zmysły mnie nie mylą: czy ja wyczuwam dobre serducho?


Jestem młodym 2 letnim, przystojnym kawalerem rozmiarów słusznych co oznacza niechybnie, duuuużo miejsca do głaskania, a głaskanki wielbię całym sobą (marzysz o miziastym kocie?

Z pewnością marzysz o mnie:))

Mimo iż kawał chłopa, serduszko mam gołębie - lubię inne koty, szczególnie małe kotki wyzwalają we mnie duże pokłady opiekuńczości, w razie potrzeby będę świetnym "wujkiem".


Start miałem kiepski, jako maleńkie kociątko znaleziono mnie z zapaleniem płuc, ale  wyszedłem z tego i rozkwitam - czekam na Ciebie jako zdrowy kocur, zaszczepiony oraz wykastrowany - jednym słowem wychuchany! :)

Do tego, znam dobre maniery.


Za uczuciowe mizianki i pełną michę, chętnie wprowadzę oczu zieleń i trochę kociej nonszalancji w Twoje życie, a także będę doskonałym odstresowywaczem - co Ty na to?

Chcesz mnie poznać? Ja Ciebie bardzo. "

 

Niestety Dzidek jest bardzo płochliwy do obcego człowieka, dlatego poszukujemy dla niego opiekunów o wyjątkowej cierpliwości, którzy nie oddadzą go po jednym dniu adopcji jak to było dotychczas.

 

 

Kontakt w sprawie adopcji 696 463 679

 

01-08-2018

Kocurek mieszka w nowym domu.

Potrzebował trochę czasu aby przyzwyczaić się w nowym miejscu, ale troskliwa opieka Nowej Opiekunki sprawiła, że Dzidek zadomowił się na dobre.