Biedroneczki są w kropeczki ;-)

Biedroneczka to kotka o typowym kocim charakterze. Delikatna, jak potrzeba i niezależna, kiedy sytuacja tego wymaga ;-)
Dokładniej mówiąc, nie lubi gwałtownych ruchów, nie lubi dużego zamieszania i do obcych jej ludzi podchodzi z pewną dozą nieufności, ale to są typowe cechy praprzodków, wiadomo, na wolności trzeba być ostrożnym i pomimo faktu, że koteczka nie zaznała ''takiej'' wolności, ponieważ została zabrana z ogródka działkowego w wieku paru tygodni,te geny wzięły u niej górę.
Nie oznacza to, że boi się ludzi, musi ich poznać, żeby im zaufać..ale jeśli już się przełamie i zaufa to jest już ICH :-)
Przyłazi do łóżka i wpycha się pod kołderkę, wywalając brzucholka do miziania.
Inna sprawa, że obecnie mieszka ze sporą gromadką kotów, więc ''apetyt'' wyłączności na człowieka jest mniejszy, bo inne koty zastępują człowieka idealnie.......no może poza dosypywaniem jedzonka do miseczek ;-)
Biedroneczka ma siedem miesięcy.
Kota ma jedwabiste futerko, jest bardzo delikatna i czyściutka.
Jest zaszczepiona, odrobaczona i oczywiście bezbłędnie korzysta z kuwety. Na dniach będzie wysterylizowana.
Jeśli marzy Ci się kotka, która nie będzie absorbowała Cię całą sobą, ale wzięta na ręce nie będzie zamieniała się w prawdziwego tygrysa, to Biedronka jest właśnie tym stworzonkiem, które spełni Twoje oczekiwania ;-)

Kontakt w sprawie adopcji:
501226559 (Karolina)
e-mail zadra2004@interia.pl
gg: 23436429.01.2011r

Wcześniejsze informacje ukazywały Państwu kotkę z lekka dzikawą, aczkolwiek miziastą dla znajomych jej osób.
Dzisiaj to już historia, ponieważ kotka wchodzi na kolana nieznajomym a zwłaszcza osobom odwiedzającym nas w sprawie adopcji innych kociaków. Nie oznacza to jednak, że będzie chciała całe dnie przesiadywać na kolanach i całą noc przesypiać pod kołderką ;-).
Pozostały w niej jeszcze resztki kociej niezależności.
Nie obraziłaby się pewnie, gdyby była kocią jedynaczką, ale chyba jednak jakiś koci towarzysz pozwoliłby jej szybciej odnaleźć się w nowym miejscu. Teraz z pełną odpowiedzialnością możemy przedstawić ją, jako kotkę bezstresową i wyluzowaną ;-)

Biedroneczka ma prawie 9 miesięcy.
Ma jedwabiste futerko, jest bardzo delikatna i czyściutka.
Jest już zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana i oczywiście bezbłędnie korzysta z kuwety.
Jeśli marzy Ci się kotka, która nie będzie absorbowała Cię całą sobą, ale wzięta na ręce nie będzie zamieniała się w prawdziwego tygrysa, to Biedronka jest właśnie tym stworzonkiem, które spełni Twoje oczekiwania.
Jest tylko jedno zastrzeżenie, dotyczące jej charakteru...to słomkowy Potworek, słomki ze szklanek znikają w mgnieniu oka,, jeśli znajdują się poza zasięgiem naszego wzroku :-)Biedroneczka znalazła swój nowy domek.