21.10.2025
Ważne rozmowy z młodymi mieszkańcami Pabianic w ramach projektu „Zdrowie w misce – kampania edukacyjna na temat dietoterapii u kotów.” współfinansowanego przez Miasto Pabianice.
W klasach 1b, 2b i 3b gościła Pani Sławomira Ruta, technik weterynarii z grupy „Miauczykotek”.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem opowiadały o swoich kotach i pokazywały ich zdjęcia. Pani technik przyjechała z ważną misją — uświadomić najmłodszych, czym powinny być karmione koty, aby były zdrowe i prawidłowo się rozwijały.
Podczas spotkania uczniowie otrzymali próbki karm przeznaczonych dla kotów w różnym okresie życia. ![]()
Zajęcia zakończyły się wykonaniem plakatów promujących zdrowe żywienie naszych czworonożnych przyjaciół oraz prac plastycznych – sylwetek kotków.









Dodaj komentarz