MAŃKA ❤️

Oto Mańka!
Nie jest to wprawdzie Czarna Mańka, a całkiem bura Mańka, ale charakterek swój ma 😼 Potrafi bez ostrzeżenia wystartować do innego kota, czasem nawet zaczepić małego psa. W jej mniemaniu chyba są to zabawy, ale niestety dość brutalne i czworonożni współmieszkańcy jakoś wyraźnie nie są nimi zachwyceni :/ Dlatego szukamy dla niej domu bez innych kotów, najlepiej także bez innych zwierząt w ogóle.

Do ludzi Mańka jest delikatna. Co prawda nie należy do wielkich pieszczoszków, ale czasami ma zapotrzebowanie na większą dawkę bliskości. Lubi aktywne zabawy, więc ktoś kto poświęci jej czas na pogonie za wędką czy piłeczką sprawi jej dużą radość :) i szybko nawiąże z nią kontakt.
Kotka urodziła się w 2015 r. Jest wykastrowana, w dobrej kondycji, można nawet powiedzieć, że słusznej postury :D Jedyny problem zdrowotny jaki u niej występuje od urodzenia to stany zapalne śluzówek oczu, co należy kontrolować.

Mania była już w adopcji. W rodzinie starszych państwa spędziła 3 lata. Niestety wróciła do nas :( ponieważ podobno hałasowała w nocy i nie dawała spać pani... U nas nic takiego nie stwierdziliśmy, więc trudno nam powiedzieć jak to faktycznie wyglądało.

Pilnie szukamy domu dla Mańki. Jeśli chciałbyś/chciałabyś przytulić kilka puszystych kilogramów fajnej, charakternej kocicy dzwoń - tel. 530756345.