WYJĄTKOWA AKCJA! 🐕 Kudłaty NETI i 🐕 czarny ENTER - PILNIE SZUKAJĄ NOWEGO MIEJSCA DO ŻYCIA!

Chłopaki mają po ok. 10 lat. Od 2013 r. mieszkają razem. Warto by im znaleźć wspólny dom, ale wydaje się, że osobno też się odnajdą, ponieważ bardzo przyjaźnie są nastawione do ludzi, łagodne, chętnie bawią się z dziećmi, więc w ludzkim stadzie powinny szybko się zadomowić.
Przez ostatnie lata mieszkały na terenie firmy, miały swój obszar do pilnowania, a że są hałaśliwe, kiedy widzą obcych, więc są dobrymi strażnikami. Szczęśliwe kiedy mogą biegać po polu. W tej parze kudłaty Neti jest osobnikiem dominującym. Czarny Enter miał od początku blizny na twarzy, długo bał się przy dotykaniu głowy – być może był bity we wcześniejszym życiu.
Oba psy są wykastrowane, zaszczepione przeciwko wściekliźnie. Przez cały czas pobytu w firmie nie miały poważniejszych problemów zdrowotnych.
Firma została zlikwidowana, a działka, na której mieszkały ma być wkrótce opróżniona i nie ma gdzie skierować czworonogów. W domu właścicieli jest spore stado zwierząt i ciężko byłoby tam dołożyć jeszcze kolejne. Właściciele opiekują się nimi cały czas troskliwie, ale nie mają gdzie ich zabrać, więc rozglądają się za innym miejscem.
Czy ktoś ma możliwość przyjąć takich dwóch kolegów? Może jest jakaś działka, której mogłyby pilnować? A może ktoś ma inny pomysł?
Nr tel. do kontaktu:
☎️ 512-107-962.