11 lutego - AKCJA: PORTRET PUPILA NA DZIEŃ KOTA! 🙂

Portret Pupila za wsparcie - świętujemy Dzień Kota 🙂

MB2_meble zaprasza do akcji :)

"Moi drodzy, zachęceni sukcesem akcji z psimi portretami, ruszamy z kolejną fajną akcją, tym razem będzie to "Koci portret w zamian za wsparcie fundacji Miauczykotek z Pabianic".

Na namalowanie czeka 5 kocich portretów w technice akwareli - wystarczy wesprzeć Fundację Miauczykotek a akwarelka formatu A4 z portretem Waszego pupila pojedzie do Was.

Akcja trwa od 11.02 do 18.02.2020 roku do godz. 20.00.

Mini regulamin akcji:
1) Należy w terminie od 11. lutego do 18 lutego 2020 roku do godz. 20.00. zadeklarować na FB w komentarzu pod oryginalnym postem BM² meble chęć udziału w akcji oraz propozycję kwoty nie niższą niż 30 zł

2) Akcja ma charakter licytacji - kocie portrety otrzyma 5 osób, które zadeklarują najwyższą stawkę za portret

3) Po zakończeniu akcji, czyli po 18. lutego 2020 roku, na FB na stronie BM² meble zostanie ogłoszona piątka zwycięzców

4) Po ogłoszeniu zwycięzców akcji, zwycięzcy akcji proszeni są o przelanie w terminie 3 dni na konto fundacji kwoty deklarowanej. W tytule przelewu należy wpisać "Wsparcie za koci portret" a potwierdzenie przelewu wysłać w wiadomości prywatnej do BM² meble.

5) Następnie zwycięzcy proszeni są o przewertowanie albumów rodzinnych 😉, wybranie najfajniejszego kociego ujęcia i wysłanie fotografii w wiadomości prywatnej do BM² meble.

6) Akwarele zostaną wykonane w ciągu 2 tygodni od wykonania przelewu oraz wysłane pocztą, można je również odebrać osobiście w Pabianicach."

Miauczykotki czekają 🙂