wirtualne adopcje

Zwierzaki szczególnej troski - z trudnych adopcji , w trakcie leczenia lub oswajania - są stare, schorowane, dzikie i mają małe szanse na znalezienie kochającego domu. Wymagają jednak dużo troski i ogromnych nakładów finansowych.
Miesięczny koszt utrzymania to min. 30-50 zł. Bardzo często dochodzą do tego wydatki związane z częstymi wizytami u lekarza, specjalną karmą, szczepieniami i testami w kierunku różnych chorób.

Jeśli któryś zwierzak z naszych trudnych adopcji ujął Twoje serce, ale niestety nie możesz go zabrać do swojego domu, możesz go zaadoptować wirtualnie.

Adopcja wirtualna to deklaracja miesięcznej wpłaty na utrzymanie wybranego podopiecznego, przebywającego w lecznicy lub domu tymczasowym.

Przy zdjęciu Twojego wybrańca pojawi się wówczas Twoje imię i nazwisko (lub nick). Dom tymczasowy natomiast postara się informować na bieżąco o losie Twojego podopiecznego oraz przesyłać jego aktualne fotki. Jeżeli Twój wirtualny pupil znajdzie prawdziwy dom zostaniesz o tym powiadomiony.

Koszt opieki wirtualnej to od 30 - 50 zł miesięcznie (według możliwości). Pomóż doświadczonym przez los zwierzętom i zaopiekuj się wirtualnie naszym podopiecznym.

Jeżeli chcesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych napisz do nas: miauczykotek@viva.org.pl

Wpłat można dokonywać na poniższe konto KONIECZNIE Z DOPISKIEM w tytule wpłaty: "Adopcja wirtualna - imię swojego wybrańca"

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa

Nowy numer konta Miauczykotka w BGŻ BNP PARIBAS SA to: 14 1600 1462 1030 9079 0000 0018

Swift (kod BIC):PPABPLPKXXX

IBAN - PL przed numerem konta

Te dwie ostatnie informacje - dla przelewów z zagranicy.