1.10.2021 - ZACZYNAMY AKCJĘ #PAKIETKOCIAKA - ZBIÓRKA NA DOBRY START DLA MALUCHÓW

KOCHANI!

Mamy październik – Miesiąc Dobroci dla Zwierząt, a wczoraj był Światowy Dzień Zwierząt!
Szczególnie w tym czasie niezwykle ważne jest uświadomienie sobie, że zwierzętom należy niekiedy pomagać. I jest to świetny moment, żeby zrobić coś dobrego dla najmniejszych Miauczykotków 🐱

My zajmujemy się, jak wiecie, głównie kotami. Dzięki człowiekowi ich populacja jest bardzo duża. Udomowiliśmy je bardzo dawno temu, część z nich żyje w naszych domach, część jako zwierzęta wolno żyjące, ale niestety nie zawsze dobrze sobie radzą na swobodzie …szczególnie te najmłodsze – tuż po narodzeniu.

Dziś w naszych domach tymczasowych opiekujemy się 31 małymi szkrabami. Poświęcamy im swój czas i pracę, jednak szukamy darczyńców, którzy pomogliby sfinansować pakiet ochronny dla tych maluchów. Dlatego z okazji października – miesiąca dobroci dla zwierząt – rozpoczynamy akcję #pakietkociaka. Każdy z Was może dorzucić małą cegiełkę do opieki nad nimi.

❤️💕❤️
Chcesz pomóc? Ufunduj pakiet dla kociaka! Wpłać na https://zrzutka.pl/pakietkociaka lub bezpośrednio na konto zbiórki: 19 1750 1312 6888 4408 8289 4084 (w tytule przelewu wpisz #pakietkociaka).

❤️💕❤️
Bardzo pomożesz również udostępniając nasz post na naszym profilu FB 😻 Pabianickie kocie maluszki będą wdzięczne za każde wsparcie 😽

I pochwalcie się czy sami macie pod opieką jakiegoś małego sierściuszka 🙂 Chętnie zapoznamy się z Waszymi maluchami 😃