17 października 2020 - AUKCJA NA RZECZ NASZYCH KOCIAKÓW - ZAPRASZAMY ❤️

5 INTRYGUJĄCYCH OBRAZÓW W TECHNICE POURINGU AUTORSTWA MARTY KOLARZ ( Marta Kolarz. Samopoznanie Poprzez Malowanie. Art of Paint Pouring ). Aukcja trwa na naszych profilach na FB: Grupa Miauczy Kotek i Aukcje dla potrzebujących kotów od 17 do 20 października. Licytujemy w komentarzach. Koszty przesyłki pokrywa kupujący. Możliwość odbioru osobistego w Pabianicach.

Możesz mieć niepowtarzalny obraz i pomóc w ten sposób futrzakom! Więcej zdjęć po kliknięciu na tytuł tej wiadomości.

Poniżej linki do licytacji poszczególnych obrazów:

1. KOMPOZYCJA W ZIELENI. Akryl na płótnie, format 30x40 cm, sygnowane na odwrocie. Cena wywoławcza: 100 zł.

https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek/posts/3535871503130622?__cft__[0]=AZWGRkbfvsVXKbQaScFZLKSV4y2p9A_IfiwxW85eEDyRL26VkprlNHnfhaB2VkLmu7Un-2usO233lu63ttyavpog2MHhPsV5xoV2ar9807zkRZCsAvAlGIHp80b34_rLkuGN6hPhQci00ayirNjBirFuTlT92cURUDEE8Ut7yhzI4znrPjP1U_bXpXoyGmlX-bU&__tn__=%2CO%2CP-R

2. KOMPOZYCJA W GRANACIE. Akryl na płótnie, format 40x40 cm, sygnowane na odwrocie. Cena wywoławcza: 100 zł.

https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek/posts/3535870169797422?__cft__[0]=AZWDXG918qpcsfVWEng9gVdCV3yfk35iKsosthwlosYYsmebWADnhXpybdZuCMcikZRkGGW6DOB1FDRwj0cBUXmUCIXZgiEUlOiFDXrjQVZlnxE3BdVYu_2dEH7iILGZ_8nedIdSrXBj-ESobPy7W75WnFaPMe3lbAciYWEBUV14C_Jp3piEIPpw3x3FHHDq7Z8&__tn__=%2CO%2CP-R

3. KOMPOZYCJA Z RÓŻEM. Akryl na płótnie, format 30x40 cm, sygnowane na odwrocie. Cena wywoławcza: 100 zł.

https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek/posts/3535868516464254?__cft__[0]=AZUPpSS5jzXTWqLozrQbMp8stsBH4EEhjEVwcOYQa-CLluWySH7FFL-c1H0kj_lJsPc4FO2xp5y9T27HT21Wj8SWOcs2bSEVJ23PiCPenb1Vw5-xi2Ujeq7vFfA66Gvs-kc9kCjdmrdJRSt5fhWelab1nzWfaDxLUgsS8FUST3t82GPDG7Q59R5rBrUh2DCa3s0&__tn__=%2CO%2CP-R.

4. KOMPOZYCJA ŚWIETLISTA. Akryl na płótnie, format 30x40 cm, sygnowane na odwrocie. Cena wywoławcza: 100 zł.

https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek/posts/3535867026464403?__cft__[0]=AZUwJNC1fMSJk8QxD50EYesUSodTaFySacn8xjkfpWyYJdPYr5XCYYXYuMrFhx7mn3-cHyZPV-dOulzUjDLWBbJuXfeDi8E8ViinRFpJq4TYVKv2eZ_idWIW1W3DLwKpjvxERqOnf3XP0rupWHbEGBl4gcU_ZOgHt6RnywSaGpeZVC2oBEEMKZ8uzxrLS5xERSQ&__tn__=%2CO%2CP-R

5. KOMPOZYCJA ZE ZŁOTYM. Akryl na płótnie, format 30x40 cm, sygnowane na odwrocie, minimalne uszkodzenie płótna na jednym z boków. Cena wywoławcza: 100 zł.

https://www.facebook.com/grupa.miauczykotek/posts/3535865139797925?__cft__[0]=AZVgTmfz1nkJRfPrGaY-XKTt4K8Z-0-kpLsEjNf4QrNdcU-SZ3NYf1XEtWwTGVs7iA7Dr5Mr_oEJ40tus-wwfibEiUt5RRIeiSwzAo4r4ldYLzLQcsnJ_C2UzX_u3bhZD69OSbovsH1T7A8BkYzLCpVSy-3pQFXTn7RAKri0j-mE38i1scovl8_XU3jI9Vyw-vQ&__tn__=%2CO%2CP-R